یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ | 17 October 2021

اگر می خواهید یک بار برای همیشه وضعیت مالی خود را متحول کنید و با کسب ثروت از اینترنت به درآمدی بسیار بالاتر از یک کارمند برسید، پنج ویدئوی زیر را تا انتها مشاهده کنید

مشاهده پنج ویدئوی زیر جمعا حدود 15 دقیقه زمان از شما می گیرد ولی دریچه هایی به روی شما می گشاید که فقط زرنگ های بازار از آن با خبر هستند.

1. پاسخ به یک راز مهم: بهترین و سریع‌ترین راه ثروتمند شدن در زمان ما چه راهیه؟

یک سوال بسیار مهم که با متد علم اقتصاد جواب اش رو در این ویدئو آقای عباسی به شما میگه؛ راهی که کمترین منابع (زمان+سرمایه اولیه) رو از ما بخواد و بیشترین بازدهی (درآمد) را برای ما داشته باشه. 

2. چگونه زرنگ بازار باشیم؟ چطور میشه بدون داشتن محصول یا خدماتی یک سایت پردرآمد رو استارت زد؟

زرنگ ها در سریع‌ترین زمان ممکن به اهداف خودشون می رسند؛ در این ویدئو یاد می‌گیرید چطور زرنگ بازار باشید و در کمترین زمان به درآمد عالی برسید.

3. میزان درآمد یک وب سایت چقدره؟ تا چه میزان می تونم از سایت‌ام پول در بیارم؟

در این ویدئو آقای عباسی میزان درآمد یک نمونه وب سایت رو برآورد می کنه تا بدونید تا چقدر میشه از یک وب سایت درآمد داشت.

4. مهم‌ترین اصل در یک کسب و کار اینترنتی چیه؟ فوت کوزه گری کار چی هست؟

هر کاری یه فوت کوزه گری مهمی داره که موفقیت کار به اون وابسته است؛ در این ویدئو می فهمید مهم‌ترین اصل و فوت کوزه گری یک کسب و کار اینترنتی چیه.

5. سایت نگار به شما کمک می کنه تا وب سایت خود رو بر اساس شگردهای فروش ایجاد کنید

در ویدئوی قبلی گفته شد که اصل و اساس کار شگردهای فروش یا همون تکنولوژی فروش هست؛ برای اینکه بتونید این شگرد های فروش رو در سایت خودتون اجرا کنید و همه کاربران تون رو در جاده ای بیاندازید که انتهای اون خرید از شما باشه نیاز به سیستمی دارید که ابزار های کار رو به شما بده؛ در این ویدئو با این سیستم آشنا می‌شید.

دوره آموزشی غول کسب ثروت

این دوره کاملا رایگان بوده و شامل پنج ساعت ویدئوی آموزشی است. در این دوره آموزشی خواهید آموخت چگونه در مدت کوتاهی از طریق اینترنت به درآمد فوق العاده برسید. این دوره آموزشی عصاره‌ی سالها تجربه علی عباسی است که می‌توانید دانلود کنید.


ثبت نام در سایت نگار و دانلود رایگان دوره

نام
*
شماره همراه
*
ایمیل
*
رمزعبور
*

سوال خود را بپرسید و به صورت رایگان مشاوره تخصصی بگیرید

اگر سوالی در ذهن شما وجود دارد و یا نیاز به مشاوره تخصصی دارید، همکاران‌ما به‌صورت کاملا رایگان آماده پاسخگویی به شما هستند. می توانید با شماره  02532893625 - 02532892507  تماس گرفته و یا پیام خود را ارسال کنید تا ما در اسرع وقت باشما تماس بگیریم.

ارسال پیام

ثبت نام در سایت نگار و دانلود

نام
*
شماره همراه
*
ایمیل
*
رمزعبور
*