پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ | 23 September 2021

درباره ما

من علی عباسی مدیرعامل مجموعه و صاحب امتیاز نرم افزار فطرس قصد دارم چندسطر خودمونی با شما صحبت کنم. پیشاپیش از همراهی شما ممنونم.

در ابتدای دهه 90  چندتن از جوانان مستعد ایرانی و غیر ایرانی که یکی از اون ها من بودم دور هم جمع شدند و شرکتی را با نام هوش سفید ایرانیان تاسیس کردند. شرکت ما بعد از تاسیس فراز و نشیب های متعددی را گذروند، از اون فراز و نشیب هایی که دووم آوردن توش سخته! اما سعی کردیم هرطوری شده زنده بمونیم. شاید روزی برسه داستان ما و شکست ها و پیروزی هامون نقل جوونای نسل آینده بشه. داستانی که یادآور استقامت ها و کم نیاوردن هاست...

گذشته ها گذشته و ما امروز مثل فولادی که در کوره حرارت دیده سرسخت شدیم. تجارب گذشته را هر روز مرور می کنیم و لبخند می زنیم و با امید به خدا پیش می ریم. روزی دوست داشتیم تولیدات ما رو شهرداری شهر خودمون بخره و خوشحال بشیم! اما امروز، روی تولیدات بین المللی تمرکز داریم. به این فکر می کنیم چیزی بسازیم جهانی؛ محصولاتی آنقدر خوبــــــــــــ که حتی تحریم ها نمی تونه از گود خارج شون کنه. از اون جنس خوبا که حس ژاپنی بودن رو تداعی می کنه اما ایندفعه می گیم ایرانیه.

ما مطلقا بی عیب نیستیم بلکه افرادی هستیم که در اول جوونی سخت ترین تجربه ها رو کسب کرده اند. کسانی که در بدترین شرایط کار کردند و گرد کار رو حسابی خوردند. حاصل تحمل این سختی ها دانسته هایی است که می تونه هزاران میلیارد تومان ارزش آفرینی کنه. اگر مرد کار باشید و پا به پای ما جلو بیاید تا از این دانسته ها استفاده کنید می تونیم نوید روز های خوبی رو بهتون بدیم. ما دوست داریم رفیق ها و شرکای تجاری خوبی براتون باشیم.

ارادتمند صاحبان عزم بلند / علی عباسی